Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na atraktivna lokacija

0 МКД

Се продава од: Nikola 28 ноем. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Se prodavaat stanovi vo izgradba na atraktivna lokacija vo centarot na Ohrid.
Kvadraturi od 79-60-55-54m2
Jugozapadni
Extra cena od 590-650€ za m2.

Kontakt Nikola 072232000
Leaflet
Кон почеток