Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 44m2 vo Racha Ohrid

0 ЕУР

Се продава од: Marija 19 септ. 19:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se prodava ednosoben stan vo Racha, Ohrid. Stanot e na 4km od centarot na gradot I samo 1km od Cuba Libre, Golden Beach. Kvadratura 44m2. Cena po dogovor.
Telefon za kontakt 070 368 807
Leaflet
Кон почеток