Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 54m2 vo Ohrid povolno

30 000 ЕУР

Се продава од: natasa 29 ноем. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
na visoko prizemje kaj bolnicata se prodava stan so kujna trpezarija i spalna skoro nov
Leaflet
Кон почеток