Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 55m2 vo Ohrid moze zamena za vo Skopje

44 000 ЕУР

Се продава од: Goran 24 септ. 13:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Nov,moderen,dvosoben,2wc,terasa, parking,50m.od Kaleto,100m.od ezero,moze i zamena za Skopje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации