Оглас од претпријатие Објавени: септ. 23 2022 12:51

Stan od 55m2 vo Ohrid

ЕУР

Објавени: септ. 23 12:51
Прегледи: 387
Se prodava stan vo Ohrid na ul. Vangel Nikoloski.

Stanot ima vkupna površina od 55m2 i go ima sledniot raspored:

- Dnevna soba so trpezarija
- Kujna
- Spalna soba
- Balkon
- Toalet

Se naogja na na prvi kat vo zgrada od pet kata.

Lociran e na samo 15 minuti od centar.

Cena: 55 000 evra

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 378
Опис на линк

Милошевски

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата

077641410

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации