Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 56m2 vo centar na Ohrid so parking

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: marvin 03 септ. 18:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
marvin

marvin

3 Огласи во продавницата

KLIMATIZER NEO 18 i paneli 1.5kv 0 ЕУР
FORD FOCUS 1.8tdci 01 EKSTRA CENA 2 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Stanot se prodava kompletno namesten .Golem salon so dnevna,trpezarija i kujna.Dve terasi so pogled na Samoilova Tvrdina.Posebna komforna spalna soba i kupatilo.JUGO-ZAPADNA STRANA na stanot.Lokacija pred Cinarot ,blisku do pazar i 5 minuti do GRADSKATA PLAZA.Nova gradba na zgradata.
SO SOPSTVENO PARKING MESTO PRED ZGRADATA.
Leaflet
marvin

marvin

3 Огласи во продавницата
FORD FOCUS 1.8tdci 01 EKSTRA CENA 2 100 ЕУР
KLIMATIZER NEO 18 i paneli 1.5kv 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации