Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 61m2 vo Ohrid

800 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 28 јул. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se prodava stan vo Ohrid tel.078255057
Aleksandar
078255057
Leaflet
Кон почеток