Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Stan od 62m2 vo Ohrid

70 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Милошевски 15 септ. 18:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Милошевски

171 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor vo Tetovo 0 МКД
Kuka vo Tetovo na ulica 142 285 000 ЕУР
Kuka na ul Goce Delcev vo Tetovo 155 000 ЕУР
Moderen i luksuzno opremen dupleks apartman vo Tetovo 73 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Se prodava delumno renoviran stan vo Ohrid.

Se naoǵa na ul.Dimitar Vlahov vednaš sproti opštinata, na 250 metri od kejot na ezeroto.

Stanot ima vkupna površina od 62m2+8m2 podrum i go ima sledniot raspored:

-dnevna soba so trpezarija i kujna

-spalna soba

-detska soba

-toalet

-balkon
Stanot e na treti kat vo zgrada bez lift.

Cena: 70 000 evra.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410

Stefani 071/345-955

Šifra: 0216021
Милошевски
Агенција за недвижности
Посетете ја нашата продавница
улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата
077641410
Милошевски
  Online
077641410
Leaflet

Милошевски

171 Огласи во продавницата
Stan vo Taftalidze Skopje 850 ЕУР
Stan od 111m2 vo Gorce Petrov Skopje 75 000 ЕУР
Stan vo Ohrid ulica Dimitar Vlahov 90 000 ЕУР
Stan od 36m2 vo Daljan-Ohrid 31 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации