Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid Zdraveski

107 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ZDRAVESKI REAL ESTATE 25 ноем. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

ZDRAVESKI REAL ESTATE

12 Огласи во продавницата

Stanovi vo gradba od 34m2 do 89m2 Kisela Voda Zdraveski 40 800 ЕУР
Stanovi vo gradba od 34m2 do 62м2 Skopje Zdraveski 40 800 ЕУР
Stanovi vo gradba Skopje naselba Taftalidze 2 Zdravevski 33 792 ЕУР
Stan od 119m2 vo Ohrid Zdraveski 135 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2
Се продава стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2
На ул.Партизанска наспроти факултетот.
Истиот го има следниов распоред:
-Дневна соба
-Кујна
- 2 Спални соби
-2 купатила
- Остава
Цена: 107 250E
За подетални информации обратетесе на:
Ѓоко: 078 303 253
Шифра: 0070
ZDRAVESKI REAL ESTATE
  Онлајн
078303253

ZDRAVESKI REAL ESTATE

12 Огласи во продавницата
Stan od 119m2 vo Ohrid Zdraveski 135 000 ЕУР
Stanovi vo gradba od 34m2 do 64м2 Skopje Zdraveski 40 800 ЕУР
Stan od 77m2 vo Kisela Voda Skopje Zdraveski 84 700 ЕУР
Namesten stan od 71m2 Zdravevski 65 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации