Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 66m2 vo nas. Daljan Ohrid

33 500 ЕУР

Се продава од: Перо 09 фев. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продава стан во населба Даљан 200 метри од езеро 3 кат без лифт, 66 м2 + 4 м2 подрум.
Останува комплет кујна со шпорет, машина за садови и фрижидер, комплет купатило без машината за перење.

(ИМОТЕН ЛИСТ/МОЖНОСТ ЗА ПРЕВЗЕМАЊЕ КРЕДИТ)
Перо
078-380-838
Leaflet
Кон почеток