Оглас од претпријатие Објавени: септ. 17 2021 04:05

Stan od 74m2 vo Ohrid

ЕУР

Објавени: септ. 17 04:05
Прегледи: 250
Se prodava stan od 74m2 vo Ohrid.
Na Bulevar Turistička vo blizina na srednoto učilište ,,Sveti Kliment Ohridski,”.
Se naogјa na 1 kat i go ima sledniov raspored:
-dnevna soba so trpezarija i kujna
-2 spalni sobi
-toalet
-terasa
Stanot e celosno renoviran.
So stanot ima i podrum od 5m2.
Cena: 82.000 evra.
Za povekјe informacii javete se na:
Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955
Šifra: 02-163-21
Опис на линк

Милошевски

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата

077641410

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации