Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo individualna zgrada

0 МКД

Се продава од: KIRIL 14 јан. 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се ПРОДАВА СТАН во индивидуална зграда и дел од ДВОР.

Станот се наоѓа на улица Партизанска, наспроти Комерцијална банка на само 3 минути пеш од езерото и 9 минути пеш од градскиот плоштад. Вкупната површина на станот изнесува 121 м2, а следува и идеална половина од дворот со површина од 234 м2 со чист имотен лист. Се наоѓа на приземје со следен распоред : дневна, трпезарија, кујна, 2 бањи, 4 спални соби и 3 тераси. Станот по имотен лист, а и на лице место има можност да се подели во две станбени единици бидејќи има спроведено инсталации за дополнителна кујна. Во дворот има и одделни подрумски простории со површина од околу 15 м2. Во предниот дел од дворот се организира и паркинг простор. Постои можност за замена со стан со Ваша доплата.Повеќе информации на телефон.
Контакт:
070 / 373 - 266
Кон почеток