Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ohrid

21 000 ЕУР

Се продава од: Оле 28 јун. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Стан во Охрид-Воска, 34м2, 2-спрат со подрум и тераса, со имотен лист, блиску до градска плажа, паркинг простор
Leaflet
Кон почеток