Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ohrid

36 000 ЕУР

Се продава од: Љуба Калеска 28 авг. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Станот се наоѓа во населба Даљан,на ул.Сатеска бр.8 веднаш до драгстор-Шкор,на трет кат страна-запад.
Има кујна со трпезарија поврзани со дневна соба и спална соба со вкупна површина од 63 м2.
тераса со површина 4 м2 и
подрум со површина 3 м2.
Љуба Калеска
071939581,078324406
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации