Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Се продава од: liljana Вчера 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Se prodava kompletno opremen stan ,na ulica 7mi noemvri 2 ri. sprat .Stanot ima mnogu ubav raspored spalna, dnevna so kujna , golem hodnik ,kupatilo i pomosno sobce.Na terasa si izlegiva od spalna i od dnevnata soba. Za kontakt moze viber ili whatsapp.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации