Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Ohrid

0 МКД

Се продава од: Љубиша 12 јун. 20:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
Се продава стан во строгиот центар на Охрид, веднаш до Општина Охрид. Површината е 51 м2 и 43 м2 доградба, затворен дел. Поседува подрумски простории од 10 м2 и лимена гаража .
Љубиша
071252999
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации