Оглас од претпријатие Објавени: јун. 07 2022 08:46

Stan vo Ohrid

ЕУР

Објавени: јун. 07 08:46
Прегледи: 860
Шифра Ц 59/20
Се продава опремен стан со површина 63м² со распоред - дневна со трпезарија,посебна кујна со природна вентилација,две спални соби,ходник,купатило со прриродна вентилација,тераса.
Кат – 2 без лифт
Станот се наоѓа во центар (во близина на градски пазар).

Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации