Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI NOVOGRADBA VO OHRID

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 03 јан. 02:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата

STAN POZADI UNIVERZALNA 82 000 EUR
KUKA DO CRKVA SV.NEDELA KATLANOVO 40 000 EUR
SE KUPUVA DELOVEN PROSTOR 300 m2 VO CENTAR 0 EUR
STANOVI VO MICURIN PO POVOLNA CENA 1 100 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Stanovite se na prizemje i se sostojat hodnik
od dnevna,2 spalni, banja,toalet, tersa.povrsina 55,37 m2 i so istiot raspored 61,40 m2.Vselivi juni 2021 god.
Za poveke informacii javete se na tel 072 21 22 90
Iskra Real Estate
072 212 290
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата
Kuka so peralna za koli vo Butel 350 000 EUR
STANOVI NA MOSKOVSKA SO TRI SPALNI 1 250 EUR
Se bara investitor za gradba na stanbena zgrada 0 EUR
Kuka vo Trnodol od 180m2 80 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации