Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO OHRID

0 МКД

Се продава од: Ines Jusufoska Денес 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Охрид
Продажба на станови во нова станбена зграда во Охрид, на Булевар Туристичка, во нова населба, во непосредна близина на бензинската пумпа Окта.
Врвен квалитет и поволни цени во тек на градба.
Контакт телефон за подетални информации:
071 36 12 16
website: inferro.mk
Ines Jusufoska
071 36 12 16
Кон почеток