Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Ohrid

0 ЕУР

Се продава од: Slobodan 19 јун. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Охрид
se prodava trosoben stan na ul.Bulevar turisticka br.28 vo Ohrid vednas do prodavnica za boi i lakovi Suna.
Stanot se naoga na prvi sprat i ima dve spalni sobi, dnevna soba, kujna, wc, hodnik i ogromen balkona koj gleda prema bulevarot i istotaka ima i sobstven podrum.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации