Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novi Stanovi

0 ЕУР

Се продава од: Петре Севдиќоски 22 септ. 22:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Прилеп
СЕ ПРОДАВААТ 5 НОВИ СТАНОВИ,
ВО НАСЕЛБА БОНЧЕЈЦА НА
УЛ.АНДОН СЛАБЕЈКО БР.65 ПРИЛЕП.

Стан на ПРИЗЕМЈЕ со одделен влез од останатите 4 станови, со можност за користење на заден двор.
Со предлог решение за распоред како во основата, ѕидовите не се изѕидани, не е малтарено, има можност за нов распоред.
Вкупно = 88 м2 (НЕМА ТЕРАСИ)

Стан на 1 КАТ, со пристап од заедничко скалишно јадро-комуникација визба-поткровје.Со поставена електрична мрежа, водоводна и одводна мрежа, монтирана ПВЦ дограма, внатрешно фино измалтарен и варосан, без завршен под и без керамика во бањата и wc-то.
Вкупно = 102 м2 (БЕЗ ТЕРАСИ)
Вкупно = 124 м2 (СО ТЕРАСИ)
На сликите се дадени предлог варијанти за внатрешно уредување.

Стан на 2 КАТ, со пристап од заедничко скалишно јадро идентичен како претходниот.Со поставена електрична мрежа, водоводна и одводна мрежа, монтирана ПВЦ дограма, внатрешно фино измалтарен и варосан, без завршен под и без керамика во бањата и wc-то.
Вкупно = 102 м2 (БЕЗ ТЕРАСИ)
Вкупно = 124 м2 (СО ТЕРАСИ)

Стан на 3 КАТ, со пристап од заедничко скалишно јадро идентичен како претходните два.Со поставена електрична мрежа, водоводна и одводна мрежа, монтирана ПВЦ дограма, внатрешно фино измалтарен и варосан, без завршен под и без керамика во бањата и wc-то.
Вкупно = 102 м2 (БЕЗ ТЕРАСИ)
Вкупно = 124 м2 (СО ТЕРАСИ)

Стан во ПОТКРОВЈЕ со поставена електрична мрежа, водоводна и одводна мрежа, монтирана ПВЦ дограма, внатрешно фино измалтарен и варосан, без завршен под и без керамика во бањата и wc-то.
Вкупно = 88 м2 (БЕЗ ТЕРАСИ)
Вкупно = 108 м2 (СО ТЕРАСИ)

За сите станови има обезбеден паркинг простор во парцела, како и по една визба во подрумот.
Куќата е планска има и скривница, надворешно е обработена со ДЕМИТ фасада, вертикални комуникации со гранит и алуминиумска ограда, надровешна ПВЦ столарија, внатрешни врати дрвени.
Петре Севдиќоски
070208531
Leaflet
Кон почеток