Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAROT NA GRADOT

30 000 ЕУР

Се продава од: Samoil 23 дек. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава стан во центарот на ПРИЛЕП на 1спрат
погоден за станбен и деловен простор

ЦЕНА ФИКСНА: 30 000 евра
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации