Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO ZGRADA MAKEDONIJA

600 ЕУР

Се продава од: Nikola 29 ноем. 10:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Прилеп
Se prodava stan od 48m2 vo zgrada Makedonija na 1vi sprat so pogled prema Markovi Kuli.
Leaflet
Кон почеток