Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben prosiren stan vo Prilep

44 000 ЕУР

Се продава од: Сашп 19 септ. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Прилеп
Се продава трособен проширен стан во Димо Наредникот на 5ти кат.

Станот има и соларен панел.

Можи да се види во секое време.

077667672
Сашп
077/667-672
Leaflet
Кон почеток