Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA NAMESTEN STAN 58 m2

0 ЕУР

Се продава од: Igor Markovski 29 авг. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Пробиштип
Stan 58m2
Ul.Done Bozhinov br.14
# Namesten,renoviran i vseliv so kluc na raka
# Terasa
#Garaza( supa ) + podrum 16m2
#Drvarnik
Igor Markovski
070 295 429
Leaflet
Кон почеток