Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Probistip

Се продава од: Dalibor 11 јан. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Пробиштип
се продава стан од 42 м2 со подрум на ул. Миро Барага. Цена по договор Број за контакт 078/905-049.
Dalibor
078905049
Leaflet
Кон почеток