Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Probistip

0 МКД

Се продава од: Даниела 18 авг. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Пробиштип
Се продава трособен стан 70 м2. Станот располага со дневна соба со трапезарија, кујна, детска соба, спална соба, тераса, подрум. Станот се наога на прв спрат.
Даниела
077698248
Leaflet
Кон почеток