Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vednas vselivi stanovi vo Probistip

600 ЕУР

Се продава од: Martina 19 ноем. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Пробиштип
Изберете дом за каков што отсекогаш сте сонувале, во новиот станбено деловен објект Алекс во Пробиштип. Останати се два стана, 75м2 и 68м2.
За подетални информации јавете се на:
078/410-580
Martina
078410265
Leaflet
Кон почеток