Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kompletno renoviran stan

36 000 ЕУР

Се продава од: Киро Дургутовски 29 ноем. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Ресен
Се продава комплетно реновиран и веднаш вселив стан на Ул. Ленинова 7-1 (згадата кај продавницата ВИОЛИ) на 1-ви кат. Станот е комплетно реновиран со нова електрична инсталација, одводен и доводен систем.
Паркетот, вратите и дограмата во станот се од висококвалитетно дрво.

Салон, кујна, бања, трпезарија, дневна соба, детска соба, спална и затворена тераса.

Киро Дургутовски
070324000
Leaflet
Кон почеток