Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran i namesten stan vo centar na Resen

38 000 ЕУР

Се продава од: Наум Павловски Денес 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Ресен
Се продава комплетно реновиран стан (реновирани врати, прозори, малтер, електрична инсталација, цевки, плочки, паркет...) во центарот на Ресен.
Станот е на 3 спрат, има 3 соби (дневна + две спални) и една тераса + подрум.
Станот се продава комплет со мебел и бела техника во него (90% нов мебел и бела техника).
Цена: По договор

Тел: 076 / 639-035

078/ 332 -350
Наум Павловски
078/332-350
Leaflet
Кон почеток