Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 Stana vo Aerodrom

680 ЕУР

Се продава од: Благој Котев 10 дек. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Почитувани,
Се продаваат 3 стана со различни квадратури во населба Аеродром веднаш зад трговскиот центар Капитол,во прекрасна состојба со убав поглед и детско катче пред зградата за најмилите.
Благој Котев
078359169
Leaflet
Кон почеток