Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cetirisoben stan od 100m2 vo Aerodrom Tri biseri

Се продава од: Nikola 06 мар. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Продавам стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг). Станот е на 2-ри кат, на многу убава локација, помеѓу Три Бисери и хотел Русија. Се работи за целосно сочуван стан на прекрасна локација, со сменети ПВЦ прозори, во зграда со квалитетна градба со 25 станари, во многу мирна средина (не излегува на главна улица).
Цена по договор.
Контакт телефон - 070-498-778
Leaflet
Кон почеток