Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM

630 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Денес 11:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
KUKA VO BARDOVCI 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава деловен простор во Аеродром 700м2 на 1 кат со можност за поголем број на канцеларии и санитарен чвор и кујна.Просторот е погоден за секаков вид на канцелариско работење и лабаратории и здравствени установи.
Цена најповолна...

Шифра.1730
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
STAN VO AERODROM 90m2 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO RASADNIK SO DVE SPALNI 65m2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации