Оглас од претпријатие Објавени: апр. 05 2022 11:22

Deloven prostor od 700m2 vo Aerodrom

ЕУР

Објавени: апр. 05 11:22
Прегледи: 2326
Се продава деловен простор во Аеродром 700м2 на 1 кат со можност за поголем број на канцеларии и санитарен чвор и кујна.Просторот е погоден за секаков вид на канцелариско работење и лабаратории и здравствени установи.
Цена најповолна...

Шифра.1730
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации