Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

DVOSOBEN 43m2 STAN VO AERODROM PALMA

41 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 20 јун. 12:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1106 Огласи во продавницата

HOTELSKI OBJEKT VO KOZLE 0 EUR
STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KARPOS 1 63 500 EUR
TROSOBEN STAN VO RASADNIK 220m2 220 EUR
MODEREN STAN VO KARPOS TAFTALIDZE,300eur 350 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Aerodrom kaj Palma Slatkarnica.
So povrshina od 43m2 na 3 kat vo postara zgrada.
So otvoren dneven del kon kujna i trpezarija,spalna soba i zatvorena terasa.
Cena 41.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 3750
IMPULS AGENCIJA
  Online
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1106 Огласи во продавницата
RENOVIRAN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 CITY MALL 0 MKD
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 200 EUR
PREKRASEN DELOVEN PROSOTR LEPTOKARIJA 0 MKD
TROSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 97 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации