Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN VO AERODROM

51 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕРФЕКТ 17 дек. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата

SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN STAN KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 400 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 270 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ KATOLICHKA 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра: P-85246
Се продава двособен стан во Аеродром , 52m2, на 5 кат со централно парно греење и лифт. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија и 1 спална соба.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
Leaflet
ПЕРФЕКТ

ПЕРФЕКТ

1738 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSEBEN STAN VO CRNICE 450 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ RAMSTOR 900 ЕУР
STAN VO KARPOS 2 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации