Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

EKSTRA CENA Aerodrom 63m2

52 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 19 јун. 18:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

STAN VO KARPOS 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 200 ЕУР
Se izdava Deloven prostor vo Kapishtec 150 ЕУР
Trosoben stan vo Centarot na gradot 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава двособен стан кој може да се пруреди во трособен во близина на Палма. Станот е на 6ти кат, не е последен со лифт, има тераса, ориентација југо-запад и паркинг пред зградата.

Евидентен број 31245
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
Deloven prostor dukan kaj studenski Kuzman 260 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 200 ЕУР
Kancelarii so strog Centar 750 ЕУР
Stan od 80m2 vo Aerodrom 70 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации