Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Гарсоњери во Аеродром

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bulevar 23 јан. 12:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bulevar

Bulevar

6 Огласи во продавницата

Ekskluzivna novogradba vo Crnice 1 250 ЕУР
Odlicna familijarna kuka od 300m2 vo Vlae 185 000 ЕУР
Stanovi so dve spalni vo Aerodrom 1 100 ЕУР
Novi stanovi vo Aerodrom so 1 spalna 1 150 ЕУР
Се продаваат
-гарсоњера од 30м на 2ри и 5ти кат со балкон,источна ориентација,зграда со лифт и централно парно.
Обезбедени листови за предбележба,вселливи март 2022
-подземен паркинг 3500евра
Bulevar
Комплетна услуга при купување на Вашиот нов дом.
Посетете ја нашата продавница
Влае Прикажи на мапата
077/612-205
Leaflet
Bulevar

Bulevar

6 Огласи во продавницата
Nov stan so 3 spalni vo Aerodrom 1 050 ЕУР
Odlicna familijarna kuka od 300m2 vo Vlae 185 000 ЕУР
Ekskluzivna novogradba vo Crnice 1 250 ЕУР
Stanovi so dve spalni vo Aerodrom 1 100 ЕУР
Кон почеток