Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet renoviran stan od 73m2 vo Aerodrom

61 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 04 фев. 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan vo Aerodrom od 50m2 39 000 EUR
Ekstra garsonjera od 30m2 vo Rasadnik Kisela Voda 29 000 EUR
TOP RENOVIRAN TROSOBEN STAN 85 000 EUR
Stan od 100m2 vo Aerodrom mozna i zamena 89 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
sh:28481 Se prodava stan od 73m2 na ubava i mirna lokacija.Komplet renovran ,so dve spalni sobi,kujna,trpezarija i dnevna.Stanot se naoga na 5/7katna zgrada. Za samo 61000.Dojdete videte.Za poveke informacii kontaktirajte ne na tel br 078 427 007 3246 245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan vo Micurin 44m2 so 1 spalna 33 000 EUR
Se izdava namesten stan so 3 spalni od 90m2 MIDA 330 EUR
Stan vo K Voda 54m2 41 000 EUR
Stan vo Novo Lisice od 76m2 52 000 EUR
Кон почеток