Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ЛУКС СТАН ВО "CEVAHIR SKY CITY" - 99м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 16 септ. 16:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Ексклузивно во ЛЕВЕЛ 7 !!!

Продажба на ексклузивен стан во Аеродром во станбениот комплекс "CEVAHIR SKY CITY"

🏢 Станот е целосно и ексклузивно наместен со стилски мебел од реномирани брендови.

👉 Површина: 99м² (96м²+3м²)
🛏 3 спални соби
🛀 2 бањи
👉 функционален распоред со максимална искористеност на просторот
🗻 ориентиран кон југоисток (панорамски поглед)
👉 30-ти кат
👉 4-ри брзи лифтови
🔥 централен систем на греење/ладење
👨‍✈️ 24/7 - рецепција и обезбедување
🏊‍♀️ Дополнителни содржини во станбениот комплекс: базени,фитнес центар, турски бањи и сауни.
🅿️ подземен паркинг простор

📑 Имотен лист (без товари и хипотеки)


💵 Цена: 103 000 евра

👉 станот се продава целосно наместен
👉 подземен паркинг простор - вклучен во цената

ℹ️ Дополнително од продажната цена:
👉 2% - агенциска провизија
👉 данок на промет на недвижности
👉 трошоци за пренос


🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток