Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ - 89м²

0 ЕУР

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 05 ноем. 11:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава стан на одлична локација во Ново Лисиче во близина на Рамстор и ТЦ ЛИСА.
Станот располага со:

➡️ Површина: 89м² - станбена 80м²+9м² балкон со одличен отворен поглед
➡️ 2 спални соби со можност за 3-та спална соба
➡️ 8/8 кат со високи плафони
➡️ лифт
➡️ централно парно
➡️ делумно реновиран
➡️ подрум 3м²
➡️ Со имотен лист

Цена: по договор


📲 +389 71 30 42 42
📧 [email protected]

Повеќе информации за станот на нашата веб страна:

www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
078433337
Leaflet
Кон почеток