Објавени: јан. 26 2022 10:37

Luksuzen stan vo Aerodrom

ЕУР

Објавени: јан. 26 10:37
Прегледи: 1
Се продава луксузно наместен стан во Аеродром, со површина од 73m2, кат 3/7. Станот располага со комфортна дневна просторија, две спални соби, дегажман, тоалет и тераса. Станот е опремен со стилски мебел и комплетна апаратура во сите соби, тоалет и кујна. Влезна врата и внатрешни врати се комплетно сменети. Детска соба реновирана со нов мебел 2022. Одличен распоред и одлична локација. Во цената на станот е вклучено подземно паркинг место од 18m2 и надворешен приватен паркинг со рампа за до 3 возила. Локациски достапен маркет во самата зграда, школи, градинки, паркови и сл. Станот може да се види по претходен договор.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации