Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN VO ZAVRSHNA FAZA VO AERODROM

950 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Partner 25 јул. 11:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата

ATRAKTIVNA OPREMENA KANCELARIJA VO DEBAR MAALO 250 EUR
ODLICEN STAN VO KAPISTEC KAJ ZAVOD ZA VRABOTUVANJE 220 EUR
KOMPLETNO OPREMEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 300 EUR
NOV PREKRASEN MODEREN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA 280 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Сити Партнер Агенција продава нов стан во завршна фаза во Аеродром, до Поликлиника Јане Сандански, на одлична мирна локација.
- претсобје
- 1 спална соба
-5/7 спрат со лифт
- голем дневен престој со трпезариски дел
- поплочена кујна
- купатило опремено со санитарија
- балкон
- јужна ориентација
- градско парно
Зградата ќе биде готова во Октомври 2019 година
Цена 950 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Посетете ја нашата продавница
Илинденска 43/2 Прикажи на мапата
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner

City Partner

1127 Огласи во продавницата
NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA PLOSTAD 280 EUR
OPREMENA KUKA SO 5 SPALNI NA VODNO 450 EUR
SHITET BANES NE BUTEL 46 000 EUR
RENOVIRAN NAMESTEN STAN KAJ CITY MALL 270 EUR
Кон почеток