Оглас од претпријатие Објавени: мај 18 2022 08:12

Nov ubav cetirisoben stan 97m2 vo kompleks Kosmos

ЕУР

Објавени: мај 18 08:12
Прегледи: 2498
Agencijata Bukefal AS ekskluzivno prodava ubav nov stan vo kompleksot Kosmos vo Aerodrom , do hotel Hilton.

97m2
92m2 stanbena povrshina
5m2 balkon
Lamela 1
3ti kat ( ima lift )
Stan br.24

Stanot ima ubav funkcionalen raspored
Na oglasot ima kompletni detalni skici so raspored i legenda na m2 na sobite .
Gradsko parno - BEG

Stanot ke bide vseliv do dekemvri 2022
Ima kompletna chista dokumentacija

Cena : 1100 evra po m2

Bukefal AS
Kon tel : 078356889 Viki


Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации