Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

NOVA GARSONJERA VO AERODROM ADORA

28 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 12 септ. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1104 Огласи во продавницата

 46m2 STAN VO KISELA VODA 39 500 ЕУР
SE IZDAVA ATRAKTIVEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC KTK 300 ЕУР
PRAZEN STAN VO STROG CENTAR KAJ BEKO 0 МКД
NOVA GARSONJERA VO GORCE PETROV 29 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
* ШИФРА 3698
Импулс агенција за недвижности продава нова гарсоњера 2017g во Аеродром vo zgrada na Adora vo blizina na Poliklinikata i Crkvata sv.Ilija.

- 24м2
- бања + тераса
- 7-ми кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Вградена кујна

- цена 28.500

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

1104 Огласи во продавницата
STAN KAJ UNIVERZALNA NA PARTIZANSKA 0 МКД
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO  CENTAR 0 МКД
PREMIUM STAN VO ELITNIOT KOMPLEKS VO ZLOKUKJANI 0 ЕУР
ATRAKTIVEN CETIRISOBEN STAN VO KARPOS 4 1 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации