Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGODISHNA PONUDA 105M2

74 000 МКД

Се продава од: SOFI 08 јан. 15:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam stan vo Star Aerodrom vo crvenite zgradi so crva ena fasadna cigla vo srceto na naselbata opkruzena so zelenilo,obezbeden parking prostor,vo blizina na poliklinika,gradinka ,shkolo,marketi,crkvata Sv.Ilija.Stanot e na 4ti sprat od 5 bez lift,ne e renoviran zatoa e i taa cena,ostaven na kupuvachot da go preuredi po sopstvena zelba.Parnoto e isklucheno vo cela zgrada no ima moznost za prikluchok.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации