Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen stan 55m2 2soben Aerodrom Micurin

49 500 ЕУР

Се продава од: Auris nedviznosti 22 мај 07:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava odlicen stan Nova Zeleznicka,Micurin,gradba 2007,55m2,2 soben,komforen,so terasa,parno I lift,so kompletna ubava kujna,so klima.Na 3-ti kat,so cist imoten list.
Cena:49.500€,so moznost za dogovor.
Auris nedviznosti
078596446
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации