Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PONUDA NA STAN VO STAR AERODROM 85m2

81 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности - Urban Exclusive1 15 дек. 14:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
Stan vo Kapistec do Zebra 67m2 70 000 ЕУР
STAN SO 2 SPALNI VO CENTAR KAJ PESTALOCI 51 000 ЕУР
PREKRASEN STAN VO CENTAR 1 500 ЕУР
ODLICEN STAN KAJ VERO TAFTALIDZE 103 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ШИФРА: 1723 Се продава стан во Стар Аеродром во војна кула со површина од 85м2 + 5м2подрум, станот поседува 2спални соби,дневна кујна со трпезарија,бања и гостински тоалет и 2 балкона- позициониран на приземје има лифт и централно греење. Ориентација-Југозапад
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
078/217-300 077/904-349
Leaflet
Агенција за недвижности - Urban Exclusive1
ODLICEN STAN VO KOZLE 44m2 46 500 ЕУР
 VEDNAS VSELIV NOV STAN 50m2 35 500 ЕУР
NOV STAN VEDNAS VSELIV 57m2 39 900 ЕУР
VEDNAS VSELIV NAMESTEN STAN VO VLAE 48 000 ЕУР
Кон почеток