Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Povolno stan vo Novo Lisice

56 000 ЕУР

Се продава од: katerina 09 фев. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
prodavam povolno stan vo novo lisice prv sprat so 2 lifta parno podrum 2 balkoni,itno
katerina
078385701
Leaflet
Кон почеток