Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Preubav namesten stan 91m2 kaj poliklinika

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 17 дек. 15:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sh:32573
Se prodava preubav namesten stan od 91m2, so 2 spalni, 1 banja i 1 gostinsko wc, juzno orientiran,centralno greenje .Stanot se naoga na prizemje so ubav pogled vo zelenilo i kompletno e renoviran.
Lokacija kaj poliklinikata vo Aerodrom.
cena po dogovor!
tel:078/427-007 3246-245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Komplet renoviran stan od 73m2 vo Aerodrom 61 000 EUR
Se izdava dvosoben stan vo Avtokomanda 170 EUR
Stan od 70m2 vo N Lisice 55 000 EUR
Prekrasen  stan 74m2  pozadi Un.sala so 2 spalni 85 100 EUR
Кон почеток